Kuolemantutkimuksen seura etsii vuoden opinnäytetyötä!

Suomalaisen Kuolemantutkimuksen Seura Ry. etsii jälleen viime vuoden parasta kuolemantutkimuksen pro gradua tai vastaavantasoista opinnäytettä. Ehdota vuonna 2014 valmistunutta opinnäytettä seuran hallitukselle osoitteessa ilona.pajari(at)jyu.fi 15.5.2015 mennessä.

Palkinnon saaja julkistetaan SKTS:n vuosikokouksessa 27.5.2015 Helsingissä. Palkinnosta ilmoitetaan voittajalle viikkoa ennen tilaisuutta. Palkinto käsittää kunniakirjan ja opinnäytteen esittelyn seuran sivuilla.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.